ФОТОБУТАФОРІЯ. Оформлення дошки.
Пропоную розтяжку « 1,2,3,4,5 клас вітає вас!». Кубик Блума на тему "Як я провів літо"
Гарно виглядає як і на звичайному папері, так і на глянцевому та матовому фотопапері.
Матеріал хорошої якості, безкоштовно завантажуйте і не забудьте поставити вподобайку - мені буде приємно !
Сподіваюсь, що даний матеріал стане в нагоді вчителям у відзначені свята.
Матеріал хорошої якості, завантажуйте і не забудьте поставити вподобайку - мені буде приємно !















