У цих документах є сценарії свят присвячені різним подфям. Ці свята я проводила особисто,дітям було цікаво брати в них участь. Прибігає одного разу Василько до Михайлика і каже:
Василько. Пашлі надвір. Там такі класні сорєвнованія.
Ведуча. Михайликові хотілося виправити товариша, але побоявся, що той образиться, і не поправив.
Михайлик. Ходімо.
Василько. Ти за кого будеш боліти?














































