Розробка заняття "Уміння працювати в команді"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Завдання : організувати для дітей обласний ( районний )захід, присвячений Дню захисту дітей. Вам необхідно написати для цього проект, скласти колективний план. Але перед цим я роздам кожному із вас специфічну роль, що ви будете грати під час написання плану. Нікому не оголошуйте, яка вам роль дісталася. На виконання завдання у вас є 15 хвилин.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Виявлення лідерських якостей

Вправа. Уміння працювати в команді.

Розробила:

Методист з ДГО – ЗАПОРІЗЬКА Н.М.

(Тренер поділяє учасників на команди.5-6 чоловік.)

Уявіть, що ви – адміністрація театрального закладу . Ваше завдання : організувати для дітей обласний ( районний )захід, присвячений Дню захисту дітей. Вам необхідно написати для цього проект, скласти колективний план. Але перед цим я роздам кожному із вас специфічну роль, що ви будете грати під час написання плану. Нікому не оголошуйте, яка вам роль дісталася. На виконання завдання у вас є 15 хвилин.

1 РОЛЬ – «Ініціатор» - ця людина завжди повна нових ідей і пропозицій. Він із задоволенням ділиться своїми задумами. Але рідко пропонує реальні шляхи їхнього досягнення.

2 РОЛЬ – «Блокувальник ідей» - це людина , яка не готова сприймати нове. В усіх задумах він знайде причини, по яких ідея не зможе стати реальністю.

3 РОЛЬ - «Ентузіаст» - він завжди з усіма згодний. Своєю енергією і позитивним відношенням він підбадьорює навколишніх у їхніх прагненнях, але нових ідей він не висловлює.

4 РОЛЬ – «Лідер - критик» - це людина готова до впровадження нового, але він завжди пропонує всі «за» і «проти». Своєю впевненістю і критичним мисленням він заряджає навколишніх.

5 РОЛЬ – «Людина - болото» - насправді йому абсолютно все одно, що відбувається навколо, тому найчастіше він відмовчується.

Тренер: Отже, ви довідалися , що таке бути адміністрацією театрального закладу. А тепер, будь ласка, поділіться своїми враженнями під час гри –

що виявилося для вас складніше виконувати свою роль чи правильно розпланувати роботу?

(Відповіді учасників.)

Таким чином, ви бачите, що найголовніше у роботі, в кожному з обраних напрямків діяльності, ролей – залишатися командою. Це не завжди просто, тому що в кожного своє бачення світу, свій характер, свій певний півень знань. Але все – таки для того, щоб робота була ефективною її необхідно виконувати спільно!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.