Урок спрямований на формування в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я, настрій і успіх у навчанні. Урок розроблений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та інтегрованого курсу "Я досліджую світ".Під час уроку учні вчаться розрізняти корисні та шкідливі звички, аналізувати власну поведінку, робити відповідальний вибір і прогнозувати наслідки своїх дій.













