Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Розробка спортивних змагань "Веселі старти"

Фізичне виховання та спорт

Для кого: 1 Клас, 2 Клас

04.10.2021

471

10

0

Опис документу:

Власна розробка спортивних змагань, розрахована на вікову категорію учнів 1 - 2 класів. Можна використовувати на уроках фізкультури , групі подовженого дня , позаурочний час, для свята "Веселі старти".

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Спортивні змагання для 1-2 класів

«ВЕСЕЛІ СТАРТИ»


Мета: зміцнювати здоров’я дітей; покращувати фізичну підготовку; розвивати рухові вміння, навички та фізичні якості; розвивати швидкість рухової діяльності, спритність; виховувати почуття взаємодопомоги, дружелюбність, почуття колективізму.

Обладнання: музика для супроводу естафет, 2 стільці, 2 мольберти, м’ячі великі, тенісні ракетки, повітряні кульки надуті, обручі, свисток, відомість для журі, заохочувальні призи для всього класу.
Місце проведення: спортивна зала

Плакати:

«Хоч і не станеш ти спортсменом-олімпійцем, це, дійсно, зовсім не біда – здоровий дух і гарне тіло хай в тебе буде все життя!» , «Спорт – це дружба!», «Наше здоров’я в наших руках»


ХІД ЗМАГАНЬ

Під музику до залу заходять діти та шикуються в шеренгу.

Вчитель: Клас! Рівняйсь! Струнко!

Увага! Увага!

Починаються змагання

Сильних, вмілих,

Спритних, кмітливих.


Наш девіз:

Всі: Здоров’я – це сила!

Здоров’я – це клас!

Хай буде здоров’я

І у вас і у нас!

Вчитель: Спорт потрібен в житті кожної людини. Адже недарма кажуть, що людина повинна бути красивою і духовно, і фізично. В нашому класі усі діти дружать зі спортом. І ми сьогодні це доведемо проводячи наші «Веселі старти».

Сьогодні у спортивних змаганнях приймають участь дві команди:

 «Дельфіни» та «Пінгвіни».


Девіз «Дельфінів»: «Дельфін завжди вперед пливе – ніколи він не відстає!»

Девіз «Пінгвінів»: «Ми Пінгвіни просто клас! Перемогти ти спробуй нас!»

Представлення журі

Вчитель: Під час змагань ми з вами повинні дотримуватись наступних правил:

 • дотримуватись техніки безпеки;

 • поважати суперників;

 • гідно прийняти поразку;

 • чітко дотримуватись правил змагань.

Успіху вам усім!


 1. «Склади слово». Стілець і мольберт. На стільці перевернуті букви. По команді «Марш!» треба добігти до стільця, взяти 1 букву, прибігти, торкнутися наступного, прикріпити букву на мольберт. Коли останній учасник принесе букву, всі разом складають слово.

 2. Естафета «Розминка». Добігти до протилежної сторони зали, обігнувши кеглі, пролізти через обруч і повернутися назад. Передати естафету наступному учаснику.

Хвилинка перепочинку. Відгадайте загадку.

Сам без ніг,

Малий,

Пузатий,

А такий скакун завзятий!

Тільки вдариш добре в бік –

Як одразу в танець – скік!

За ці скоки його люблять

І ногами часто луплять.

А йому – мов так і треба:

Підлітає аж до неба. (М’яч)

 • Як ви вже здогадались, наступна естафета буде з м’ячем.

 1. Естафета «Кенгуру». Учасник затискає мієж колінами м’яч, потім, не торкаючись руками м’яча, стрибає до позначеного місця, пересікає лінію, бере м’яч у руки і біжить назад до команди, передає естафету наступному.

 2. Естафета «Збір кавунів». Перший учасник біжить з м’ячем до корзини (на підлозі), залишає м’яч і повертається до команди без м’яча. Наступний учасник біжить до корзини, забирає м’яч і повертається до команди, передає м’яч наступному і так далі.

Знов хвилинка відпочинку.

Схожий на м’ячик,

Але тільки літаю,

Скажи-но дружок,

Як мене називають? (Повітряна кулька)


 1. Естафета з повітряними кульками. Перший учасник біжить з тенісною ракеткою, підкидаючи повітряну кульку до визначеного місця, оббігає кеглі і повертається таким же чином назад, передає естафету наступному.


 1. «Букет» Заключний етап змагань. Кожній команді даються повітряні кульки та обруч. По команді учасники прив’язують кульки до обруча. Перемагає та команда, яка швидше прив’яже на обруч кульки та вишикується у шеренгу.Підведення підсумків. Нагородження учасників заохочувальними призами (солодощі).

Вчитель. От і підійшли до кінця наші змагання. Всі учасники команд показали свою силу, швидкість, спритність. А головне – отримали заряд бадьорості та позитивні емоції. Дорогі мої діти, ви сьогодні чесно змагались, в нас виявилась команда переможців, але, нажаль, є й команда, яка програла. Проте якби там не було все одно в нас перемогла ДРУЖБА!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.