Розробка соціально проекту для дітей з ООП

Опис документу:
В документі міститься розроблений проект для дітей з особливими освітніми потребами. проект передбачає облагородження міста такими ігровими майданчиками, які б мали на меті розвивати потенціал будь -якої дитини ІЗ НЕВЕЛИКИМИ ЗАТРАТАМИ

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Проект

«Місто Новоселиця –дружнє до всіх»

Підготувала:
Соціальний педагог
Новоселицької гімназії
І.О.Унгурян,

м.Новоселиця - 2018

Заявка
на участь у Всеукраїнському конкусі
серед громад-членів Асоціації міст України
«Міста, дружні до дитини»

Місто/область

Заклад

П.І.П. закладу

П.І.П. автора

Посада

Електронна адреса

Контактна адреса

Контактний телефон

Номінація

Назва проекту

Підкреслити необхідне

Авторський колектив проекту (П.І.П. повністю посада)

Резюме
Функціонування «Інтерактивного парку» забезпечать повноцінний розвиток дітей та їх соціалізація, а залучення президентів учнівського самоврядування – дасть змогу бути ближчими до вирішення нагальних питаня молоді.
Для реалізації «Інтерактивного парку» необхідно матеріали вторинного вжитку та волонтерська-спонсорська допомога.

Передумови
В теперішній час суспільство повинно розвивати маленькі міста, а майбутнє міст – здорова, цілеспрямована молодь. Із змінами та реформами в освіті, залежності від Інтернет-мережі місто покликане на удосконалення методів відпочинку та зацікавлення сучасних дітей.
Завдяки вигідному географічному розташуванню наш район межує з сусідніми державами, які входять до Європейського Союзу
. З метою вивчення досвіду упровадження зручного та цікавого міста для молоді, було вивчено питання, щодо облаштування міста цікавими, розвиваючими, доступними об’єктами. Такі спорудження потребують мінімум затрат, а використанні дають великий показник зацікавленості дітей.
Стан у Новоселиці є типовим для більшості міст України: не найкращий матеріально-технічний стан шкіл, обмежена інфраструктура для дозвілля дітей та занять спортом, невисокий рівень різноманітності організації гурткової роботи. Однак останнім часом чимало зроблено для вирівнювання ситуації у місті: покращується матеріальне забезпечення, стимулюється використання комп’ютерної техніки і забезпечення доступу до мережі Інтернет, здійснюється підтримка талановитих дітей, будуються дитячі майданчики.

Реалізація проекту

Мета:об’єднання і спрямування зусиль усіх членів територіальної громади міста для створення умов для всебічного і здорового розвитку дітей, а також для участі самих дітей у формуванні міського середовища, досягти, щоб зручність та комфорт для дитини стали основним критерієм організації усього міського простору та ухвалення рішень в усіх сферах: містобудування, комунального господарства, культури, розвиток інфраструктури міста, комфортної для дітей та молоді.

Спільна робота

Довгострокові плани

 • Вивчення передового досвіду у Румунії, Молдові та сусідніх міст.

 • Створення плану будівництва та розробка макетів «Інтерактивний парк».

 • Залучення бухгалтера, для створення чіткого кошторису проекту.

 • Затвердження та погодження проекту на засіданні міської ради

 • Залучення та заохочення до співпраці місцевих підприємців, волонтерів.

 • Забезпечити поступове приведення до належного матеріально-технічного стану приміщень усіх закладів системи дошкільної, загальної та позашкільної освіти і комфортні умови перебування у них дітей, доведення їх мережі до чисельності, яка відповідала б потребам міста.

 • Оновлення матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів.

 • Залучення молодих фахівців, конкурсний відбір, ефективні системи атестації, забезпечення професійного росту.

 • Здійснювати постійний моніторинг і коригування атмосфери відносин між дітьми і педагогами в освітньо-виховних закладах, створити інститут шкільних психологів.

 • Створити систему постійного моніторингу стану здоров’я дітей і якості надання їм лікувальних послуг, а також популяризації профілактики захворювань, норм гігієни та здорового способу життя серед дітей та їхніх батьків; розвивати програми оздоровлення.

 • Розширювати мережу та різноманітність гуртків і загальноміських заходів для розвитку творчих здібностей дітей та заняття спортом на основі вивчення запитів самих дітей та їхніх батьків, забезпечувати рівний доступ до них дітей з різних сімей.

 • Розвивати інфраструктуру для дозвілля дітей на дворових територіях та територіях відпочинку.

 • Залучення учнівського самоврядування до участь та висунення пропозицій, щодо: благоустрою міста, ігрових майданчиків тощо.

 • Сприяння у залученні дітей до виконання громадських доручень, таких як: облагородження міста квітами, участь у засіданнях сесій міської та районної ради.


Бюджет

«Качеля-змія»
Матеріали:канат, металічні труби

«Фонтанчик»

«Дракон»
Матеріали: використані шини,фарба

«Гамак»
Матеріал:деревяні стовпи, мотузки

«Коник»
Матеріал: дерево, цвяхи, фарба

«Корабель»
Матеріал:деревина, цвяхи

«Тренажер для дітей з особливими потребами»
Матеріал: металічні труби


«Піраміда»
Матеріали: металева труба, мотузка

«Місток»
Матеріал: деревяні стовбури, мотузки

«Гора»
Матеріали: металевий стержень, мотузки

«Майданчик для дітей з особливими потребами»
Матеріал: дерев’яні стовпи, мотузки

«Літачок»
Матеріали: цвяхи, дерев’яні брили.

Матеріали: дерев’яні стовпи, шини, ланцюги

Очікувані результати

Вироблення цілісної системи для розвитку повноцінного існування дітей та молоді, сприятиме гармонійному відпочинку у загальних місцях та ефективне залучення до різних сфер діяльності.« Інтерактивний парк» - це місце для всіх категорій дітей та молоді. Тут зможуть вільно почувати себе як малі так і дорослі. Зокрема затрати на
встановлення і монтування ігрових зон не вимагає великих затрат.
Залучення учнівського самоврядування до вирішення питання міста на засіданнях виконкому, дає змогу побачити більшу змогу зацікавлення молоді та допомозі у їх вирішенню. Також сприяння волонтерських загонів до благоустрою міста - це не лише як метод трудового виховання, а й формування патріотичної особистості.Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»