і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Розробка факультативу з робототехніки

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №BO370200
За публікацію цієї методичної розробки Сомик Андрій Васильович отримав(ла) свідоцтво №BO370200
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Заняття №3 - Знайомство з сервомоторами. Робота з сервомоторами

Слайд № 2

Підключення сервомоторів Севомотори підключаються до мікрокомп’ютера за допомогою з’єднувальних кабелів. Порти для підключення сервомоторів позначено англійськими літерами А,В,С,D. До мікрокомп'ютерного блоку можна підключити 4 двигуни.

Слайд № 3

Програмування сервомоторів Для програмування сервомоторів і усіх конструкцій лего-робота використовується програмне забезпечення Lego Education EV3. Усі палітри інструментів програми позначені різними кольорами. Інструменти зеленої палітри "Дія" (Действие) призначені для керування сервомоторами.

Слайд № 4

Інструменти зеленої палітри: 1. Середній сервомотор; 2. Великий сервомотор, одинарний режим; 3. Рульове управління – одночасне керування двома великими сервомоторами; 4. Незалежне управління – незалежне керування кожним з двох великих сервомоторів.

Слайд № 5

  РЕЖИМИ РОБОТИ СЕРВОМОТОРІВ Режим «Увімкнути» У режимі " Увімкнути" (Включити) відбувається включення сервомотора на постійне обертання, потім відбувається негайний перехід в наступний блок програми. Можна керувати швидкістю і напрямком руху сервомотора за допомогою поля введення "Потужність". Сервомотор працюватиме, поки його не зупинять або пізніше не замінять іншим блоком у програмі, або поки програма не закінчиться. .   У на малюнку програмі мотор буде працювати, поки не буде натиснуто датчик дотику, і лише потім він зупиняється.

Слайд № 6

  РЕЖИМИ РОБОТИ СЕРВОМОТОРІВ Режим «Вимкнути» У режимі "Вимкнути" відбувається вимикання двигуна. Як правило, він використовується для зупинки мотора, який був запущений в режимі "Включити". Вимкнення може бути з різким гальмуванням і зупинкою двигуна (1) так і з поступовою втратою потужності і рухом по інерції (2)

Слайд № 7

  РЕЖИМИ РОБОТИ СЕРВОМОТОРІВ Режим «Включити на кількість секунд» Режим "Включити на кількість секунд" включає мотор на кількість секунд, вказане у полі "Секунди" , а потім вимикає його. Мікрокомп'ютер чекатиме, поки закінчиться час, перш ніж програма перейде до наступного блоку

Слайд № 8

  РЕЖИМИ РОБОТИ СЕРВОМОТОРІВ Режим «Включити на кількість градусів» Режим "Включити на кількість градусів"включає мотор на кількість градусів обертання, вказане у введенні "Градуси" , а потім вимикає його. 360 градусів - один повний оберт сервомотора.

Слайд № 9

  РЕЖИМИ РОБОТИ СЕРВОМОТОРІВ Режим «Включити на кількість обертів» Режим "Включити на кількість обертів" включає мотор на кількість обертів, вказаних у полі введення "Оберти" , а потім вимикає його. Режим "Включити на кількість обертів" такий же, як і режим "Включити на кількість градусів", за винятком того, що в ньому використовується інша одиниця - обертання. Можна використовувати десяткову крапку у полі введення "Обертати" для отримання частини обертання. У наступній таблиці представлені два різні способи отримання однакової кількості обертів.

Слайд № 10

ПОТУЖНІСТЬ СЕРВОМОТОРА І НАПРЯМОК Поле для введення "Потужність" приймає числа від -100 до 100. Позитивні і негативні числа забезпечують обертання великого мотора в різних напрямках

Слайд № 11

Налаштування середнього сервомотора має такі ж параметри як і великих сервомоторів. Середній сервомотор має свої інструменти з налаштуваннями параметрів потужності, часу, гальмування

Слайд № 12

Практична робота Користуючись інструкцією з основного набору конструктора Lego Mindstorms EV3 , зібрати базову модель робота та запрограмувати великі та середній сервомотори на рух.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Робототехніка з LEGO MINDSTORMS EV3 Заняття №2
 • Додано
  01.03.2018
 • Розділ
  Інформатика
 • Клас
  8 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  125
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  BO370200
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти