Розмальовка із завданням «Склади слово». Матеріал для уроків навчання грамоти.

Опис документу:
Розмальовка із завданням «Склади слово». Матеріал для уроків навчання грамоти. Потрібно розфарбувати букви, з яких складається слово, а також малюнок. Тільки на цікавому матеріалі, тільки в ігровій діяльності вдається залучити пасивних дітей до читання, дати змогу дитині відчути успіх, повірити у свої сили.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Розмальовка із завданням

«Склади слово».

Потрібно розфарбувати букви, з яких складається слово, а також малюнок.

Читання — це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. (В. О. Сухомлинський)

Шестирічна дитина, яка приходить до 1 класу, відчуває велике бажання вчитися. Чому ж так часто вже в 1 класі можна почути від дітей: «Не люблю читати!»? А батьки скаржаться: «Не можу примусити читати вдома!» Чому ж так? Що відштовхує дитину від читання? Чому для багатьох дітей читання — важка нудна праця?

Причин тому безліч. Це і навантаження, які не відповідають віковим можливостям дитини, і нецікаві тексти для читання, і нерозвинутий фонетичний слух, і проблеми здоров’я (вади зору, слуху). Що робити? Як допомогти дитині?

Щоб дитина із задоволенням і бажанням читала, треба щоденно їй читати вголос. Навіть якщо дитина вже вміє читати сама, вона чекає, щоб їй почитали дорослі. Цей духовний і емоційний контакт — важливий момент у досягненні мети. Будьте психологами у спілкуванні із своєю дитиною! Тільки на цікавому матеріалі, тільки у доброзичливій обстановці, тільки в ігровій діяльності вдається залучити пасивних дітей до систематичної розумової праці, дати змогу дитині відчути успіх, повірити у свої сили.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
790 грн