Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

Розмальовка із завданням «Склади слово». Матеріал для уроків навчання грамоти.

Читання

Для кого: 1 Клас

13.08.2019

2098

180

0

Опис документу:
Розмальовка із завданням «Склади слово». Матеріал для уроків навчання грамоти. Потрібно розфарбувати букви, з яких складається слово, а також малюнок. Тільки на цікавому матеріалі, тільки в ігровій діяльності вдається залучити пасивних дітей до читання, дати змогу дитині відчути успіх, повірити у свої сили.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Розмальовка із завданням

«Склади слово».

Потрібно розфарбувати букви, з яких складається слово, а також малюнок.

Читання — це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. (В. О. Сухомлинський)

Шестирічна дитина, яка приходить до 1 класу, відчуває велике бажання вчитися. Чому ж так часто вже в 1 класі можна почути від дітей: «Не люблю читати!»? А батьки скаржаться: «Не можу примусити читати вдома!» Чому ж так? Що відштовхує дитину від читання? Чому для багатьох дітей читання — важка нудна праця?

Причин тому безліч. Це і навантаження, які не відповідають віковим можливостям дитини, і нецікаві тексти для читання, і нерозвинутий фонетичний слух, і проблеми здоров’я (вади зору, слуху). Що робити? Як допомогти дитині?

Щоб дитина із задоволенням і бажанням читала, треба щоденно їй читати вголос. Навіть якщо дитина вже вміє читати сама, вона чекає, щоб їй почитали дорослі. Цей духовний і емоційний контакт — важливий момент у досягненні мети. Будьте психологами у спілкуванні із своєю дитиною! Тільки на цікавому матеріалі, тільки у доброзичливій обстановці, тільки в ігровій діяльності вдається залучити пасивних дітей до систематичної розумової праці, дати змогу дитині відчути успіх, повірити у свої сили.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.