Розкладання многочленів на множники

Опис документу:
Конспект уроку "Розкладання многочленів на множники " Мета: узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів в перетворенні многочленів в добуток способом винесення спільного множника за дужки та способом групування.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: Розкладання многочленів на множники

Мета: Узагальнити та систематизувати знання та вміння учнів в перетворенні многочленів в добуток способом винесення спільного множника за дужки та способом групування; розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, увагу; виховувати культуру математичного мовлення, упевненість у своїх силах, бажання здобувати знання.

Тип уроку: урок засвоєння навичок і вмінь.

ХІД УРОКУ

  1. Організаційний момент. Перевірка домашнього завдання

Слайд 1, 2 (учні виконують самоперевірку)

533

535

  1. Повідомлення теми та мети уроку. Слайд 3

  2. Актуалізація опорних знань.

Математична розминка. Слайд 4, 5:

  • Дайте означення многочлена. Наведіть приклади многочлена.

  • Що означає розкласти многочлен на множники?

  • Які способи розкладу многочлена на множники вам відомі?

  • Як розкласти многочлен на множники способом винесення спільного множника за дужки? Поясніть на прикладі:

  • Як розкласти многочлен на множники способом групування? Поясніть на прикладі:

  1. Розвязування вправ.

  1. Встанови відповідність: Слайд 6:

  1. 3a²-6a³=

  2. 12a²-6a³=

  3. 15x³-5x²=

  4. m²n³ - 3mn²=

  5. c²(c-9)-c(c-9)=

  6. a(4a-7)+2(4a-7)=

  1. mn²(mn-3)

  2. c(c-9)(c-1)

  3. 6a²(2 - a)

  4. (4a-7) (a+2)

  5. 3a²(1-2a)

  6. 5x²(3x-1)

  1. Віднови записи. Слайд 7:

  1. Доведи, що значення виразу ділиться на 41

Слайд 8:

Кратне 41.

  1. Розв’яжи рівняння. Слайд 9:

  1. Склади вислів (завдання на картках у дітей на партах)

Записані многочлени розклади на множники, вибери правильну відповідь і дізнаєшся необхідне слово:

    1. - небо

    2. - земля

    3. - життя

    1. - це земля

    2. - це море

    3. - це казка

    1. - бігти

    2. - плисти

    3. - йти

    1. -мрієш

    2. - бажаєш

    3. - думаєш

    1. - будуй

    2. - літай

    3. - пиши

    1. - літак

    2. - човен

    3. - дім

    1. - із веселих

    2. - із добрих

    3. - із щасливих

    1. - справ

    2. - доріг

    3. - чисел

  1. «Життя – це море. Плисти бажаєш – будуй човен із добрих справ»

  1. Підсумок уроку. Рефлексія.

  1. Ялинка настрою. Учні прикрашають ялинку іграшками з настроєм та враженнями після проведеного уроку.

  2. Блакитний колір – задоволений, все зрозуміло.

  3. Жовтий колір – урок сподобався, але виникають труднощі.

  4. Червоний колір – сумно, багато незрозумілого.

  1. Домашнє завдання

  1. (підручник В.Кравчук, Г.Янченко «Алгебра 7»):

  2. повторити: п. 14-15; виконати письмово: № 534, 537(а), 538 (а)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Психологічні особливості навчання вчителів у системі формальної і неформальної освіти»
Швень Ярослава Леонідівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.