Роздаткові матеріали для вивчення теми "Риби", біологія 7 клас

Опис документу:
Дидактичні матеріали мають 2 варіанти, можна друкувати двостороннім друком. Включають завдання, які вимагають роботи з малюнком (Зовнішня будова), завдання, які допомагають засвоїти принципи класифікації риб, завдання для порівняння представників кісткових та хрящових риб, креативні задачі

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Риби (1)

задача 1. Підводні ліхтарики Світло приваблює морських тварин, і багато з них користуються органами світіння як приманкою. Але світло приваблює не лише жертву, а й ворогів. як бути?

задача 2. «Млява риба» Одна фірма з виробництва харчових продуктів перевозила рибу в трюмах. Але риби було багато, і вона практично не рухалася. Не допомагали і пристрої з перемішування. Риба гинула і псувалася. як бути? Підказка. щоб риба сама рухалася, використайте її оборонні рефлекси.

Риби (2)

задача 1. За рецептом Тома Сойєра. У ставку виростили невелику кількість форелі, але, щоб одержати прибуток від її реалізації, ціна за один кілограм має перевищувати ринкову. як одержати прибуток від реалізації форелі?

задача 2. Учительці — слава, а рибі — ім’я. Наприкінці минулого століття в Індійському океані біля берегів Південної Африки рибалки виловили дивне створіння, якого ніхто досі не бачив. Вони покликали подивитися на нього місцеву вчительку. «Це вона!» — вигукнула міс Латімер. Учителька була знайома з працями доктора Смітта, котрий жив і працював в Англії. Чим саме займався цей учений?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»