До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
5
міс.
2
1
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Рольова гра "Збереження культури"

Опис документу:
Врятувати культуру! Перевірити вміння учнів комунікувати один з одним. З'ясувати які цінності притаманні сучасній молоді. І в цікавій формі у вигляді дискусії провести урок разом з учнями. Хто ж переможе: вірус чи людство?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Сценарій рольової ігри «Збереження культури»

На Землю випущено вірус, який стає причиною лихоманки з крововиливом. За тиждень він знищить усі живі істоти, які будуть знаходитися поза карантином. Ті, що знаходитимуться під карантином, . повинні негайно рятуватися у віддалених, безлюдних місцях. Кількість безпечних місць є обмеженою, тому Організації Об'єднаних Націй було доручено визначити найбільш чесний спосіб розподілу місць у карантині.

Для того, щоб уникнути хаосу та кривавої бійні, ООН було прийнято рішення, що кожна країна повинна відправити 50 дітей і 5 дорослих у вибране ними місце карантину. З цією групою ООН відправить запас їжі на 5 років, оснащення для очистки води та тимчасове сховище. Оскільки вірус є життєздатним 20 років, група повинна залишатися в ізоляції протягом усього цього часу - 20 років. Особи під карантином будуть єдиними представниками своєї культури, що виживуть. Згодом їм слід буде повернутися у свою рідну країну та відновите свою культуру та цивілізацію.

Літак відлітає з вашої країни за 2 години. Перед вашою командою стоїть завдання вирішити, хто буде тими 5-ма» волонтерами, які будуть супроводжувати 50 дітей (вік 5-10 років), щоб зберегти групу та відновити згодом вашу національну культуру. Група повинна прийняти це рішення шляхом консенсусу, тобто, кожен учасник групи повинен погодитися з кінцевим рішенням цілої групи. Для прийняття рішення у вас є 45 хвилин. Якщо протягом цього часу рішення не буде прийняте, вірус заразить усіх волонтерів. Успіхів.

Коротка біографія волонтерів

 • Інженер механік 43 роки, на даний момент - начальник відділу досліджень та розвитку на автомобільному заводі; хобі: туризм, стрільба по мішенях.

 • Викладач іноземної мови, 28 років, читає і пише 5-ма мовами, дитинство пройшло у селі; хобі: готує собак для виставок, шахи, аматорська драматургія.

 • Лікар-терапевт, 35 років; хобі: лижі, чорний пояс карате.

 • Вчитель початкових класів, 40 років, стаж роботи - 20 років; хобі: сучасні танці, ткацтво, марафонний біг.

 • Ректор університету, 53 роки, доктор філософії, фахівець з єгиптології; хобі: стародавня історія, лікарські рослини.

 • Актор/акторка, 32 роки, спеціалізується у традиційних народних казках, має національні театральні нагороди; хобі: музика (співає, грає на піаніно), робота по дереву, астрономія.

 • Садівник, 55 років, експерт з вирощування сільськогосподарських культур та контролю за паразитами; хобі: подорожування пустелею, гра на флейті.

 • Ветеринар, 41 рік, спеціалізується на сільськогосподарських тваринах; хобі: мисливство, рибалка, володіє англійською мовою.

 • Професор філософії, 56 років, автор 10 книжок, включаючи 2 романи, має будинок, збудований власними руками, хобі: кульнарія, рибалка зі спінінгом.

 • Священик, 30 років, має 5 дітей (одна дитина знаходиться у карантинній групі), неповна вища освіта з біології; хобі: їзда на велосипеді, має сертифікат з надання першої медичної допомоги.

 • Поет, 38 років, має національне визнання, успішний співак, проголошений видатним викладачем університету, хобі: скульптура, живопис, вирощування городини.

 • Психолог, 34 роки, колишній військовий консультант з питань розвитку команди та подолання стресу, сертифікат з навчання на виживання; хобі: плавання з аквалангом, планеризм.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.