На свято зібралися не тільки діти, а й гості: батьки, бабусі, дідусі, вчителі. Діти співали, танцювали, читали вірші, гуморески, разом з батьками грали в ігри. Приймали участь не тільки діти, а й батьки, та вчителі Мета свята : створити у школярів та їхніх батьків позитивний емоційний настрій; сприяти творчому залученню дітей до навчально-виховного процесу та їхніх батьків до загальношкільних справ; розвивати навички колективної роботи; згуртувати шкільний колектив — учнів, батьків, учителів.Наше свято - це ще одна сходинка до родинного єднання.

















