Родинний міст "Громадянин починається з сім’ї"

Опис документу:
Дана розробка батьківських зборів допоможе класному керівникові звернути увагу батьків на актуальність проблеми виховання національної свідомості в сучасного юного покоління; обмінятися думками, набутим педагогічним досвідом щодо змісту напрямів, методів патріотичного виховання дітей у школі та родині.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

)

Родинний міст

Тема: «Громадянин починається з сім,ї»

Мета: звернути увагу батьків на актуальність проблеми виховання національної свідомості в сучасного юного покоління; обмінятися думками, набутим педагогічним досвідом щодо змісту, напрямів, методів патріотичного виховання дітей у школі та родині.

Коментар. Класний керівник також має подбати про підготовку необхідної інформації: розповіді про важливість виховної роботи патріотичного змісту та її роль у формуванні особистості дитини, плакат із запитаннями анкети та пам’ятки для батьків. Захід проводиться в приміщенні, прикрашеному національною українською атрибутикою, державною символікою,» тощо. Місце проведення зборів — шкільний актовий зал або класна кімната. За часом проведення зборів можна поєднаний з відзначенням Дня знань (1 верес- ня) або святкуванням Дня соборності України чи іншого національно-патріотичного свята.

Тема зустрічі

Слово класного керівника Здрастуйте, шановні батьки! Дякую, що знайшли час і можливість завітати на нашу зустріч.

  1. Мотивація

Усі ви — люди різні: за вдачею, родом діяльності, професіями, освітою… Та, незважаючи на це, всіх нас об’єднує одна спільна мета — виростити наших дітей справжніми людьми, не просто розумними й освіченими, але й гідними членами суспільства, достойними громадянами української держави. Певно, всі ви вдячні Господу за те, що отримали від нього щедрий дар — щастя батьківства і материнства.

Уже спливло немало часу відтоді, як ви стали батьками. Батьки — чудове слово, сповнене гордості й тривоги, сподівання й палкої надії… А спорідненим, і, мабуть, найближчим словом до слова батьки є інше, не менш об’ємне і значуще. Це слово — Батьківщина. Саме про Батьківщину, про виховання любові до свого роду, до рідного краю, до нашої України піде мова на наших сьогоднішніх зборах.

  1. Асоціативне малювання

З чим асоціюється у вас слово Батьківщина ? Кожен з вас давно не тримав у руках олівець. Намалюйте на аркушах паперу ваші відчуття.

Малюнки прикріпляються на дошку.

Класний керівник ,проаналізувавши роботи батьків , звертає їхню увагу на те, що більшість намалювали рідну землю, родину – все це слова одного кореня, що дають силу розумові і серцю кожного, якщо він Людина.

Кожна родина має родинне дерево. Коріння родинного дерева – то прадіди наші, стовбур та товсті гілки – бабусі та дідусі, гілки тонші – це ми, батьки, а листочки то наші діточки.

  1. Конкурс «Родинне дерево» Хто швидше намалює своє родинне дерево.

Наші далекі пращури завжди берегли пам’ять про своїх прадідів і знали свій родовід до сьомого коліна.

Родина до родини – народ. Ми всі з вами український народ, який складається з родин малих і великих, дружних і працьовитих.

  1. Конкурс « Продовж прислів’я»

Хоч по коліна у воду, аби (до свого роду)

Яке дерево, такі його квіти, (які батьки, такі і діти)

Який дуб, такий тин, (який батько,такий син)

Батьківщина мати, (умій за неї постояти)

Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, (а за те, що своя)

Людина без Вітчизни, (як соловей без пісні)

  1. Мозковий штурм

1. Чи вважаєте ви себе патріотом? Доведіть цю думку.

2. Як ви розумієте поняття «патріотичне виховання дитини»?

3. Як ви вважаєте, хто несе основну відповідальність за патріотичне виховання дітей: педагоги чи батьки?

«У вашій родині і під вашим керівництвом росте майбутній громадянин,майбутній діяч і майбутній борець… Все, що відбувається в країні, через вашу душу і вашу думку повинно приходити до дітей» Ці слова А. С. Макаренка повинен пам’ятати кожен громадянин нашої країни.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Воркшоп як інноваційна освітня технологія»
Швень Ярослава Леонідівна
36 годин
590 грн