і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь
Предмети »

Робота з текстом "Про що шепотіли берізки"

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
2700 грн
1180 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №WD710092
За публікацію цієї методичної розробки Олива Галина Іванівна отримав(ла) свідоцтво №WD710092
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Підготувала вчитель початкових класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Харківської області Олива Галина Іванівна Навчання грамоти. Читання

Слайд № 2

Знову день почався, діти. Всі зібрались на урок. Тож пора нам поспішити – Кличе в подорож дзвінок. Сьогодні в нас урок звичайний. Та вчить багато нас чому. Хай буде він для нас повчальний, За це подякуєм йому.

Слайд № 3

Ірина Прокопенко Про що шепотіли берізки

Слайд № 4

Народилася майбутня письменниця в Рязані. У житті зустріла українця, поета і перекладача Гаврила Прокопенка. З ним вивчила українську мову на стільки, що з часом змогла писати нею художні твори. Писати вірші почала ще з дитинства; потім – складала казки для власних дітей - сина та доньки, згодом стала письменницею. Ірина Прокопенко

Слайд № 5

Казки про лісових мешканців: сосну, берізку, дуб, павучка, гриб-лисичку та інших. Чи є на світі домовики? Що може трапитися, якщо загубити в задачі нуль? Чи завжди папір був папером? Про це ви дізнаєтеся з нової книги відомої української письменниці Ірини Миколаївни Прокопенко. А ще – про небезпечних невидимок, про пригоди хлопчика Льоші, дівчинки Каті та її друга джмеля Пухнастика. Пізнавальні казки про життя тварин і рослин, про пригоди двох братів-сомів, які відправилися у небезпечну подорож річками та озерами.

Слайд № 6

Гра «Впізнай слово»: с . р . ка гн . здо   р . к . в . чка сорока гніздо рукавичка Про що або про кого ми будемо читати сьогодні?

Слайд № 7

Про що шепотіли берізки

Слайд № 8

Хто є героями казки?

Слайд № 9

Часто поблизу людських осель, в садах зустрічається сорока звичайна. У неї красиве забарвлення пір'я (білі плями по боках, звідки птах і дістав народну назву – сорока-білобока). Сорока – обережний птах. У разі небезпеки починає стрекотати, попереджаючи інших пташок. Живиться сорока комахами, а також зерном диких трав та злакових культур. Проте там, де сорок багато, вони шкодять, знищують багато пташенят як диких, так і свійських птахів. Коли пташенята підростають, сорока починає полювати за мишами та комахами і знову стає корисним птахом.

Слайд № 10

Ремез—невеликий, корисний, рідкісний птах, який є родичем горобцям, селиться біля водойм; живить-ся комахами.  Гніздо ремез будує у вигляді рукавички з боковим входом у вигляді трубки з пуху тополі та очерету.

Слайд № 11

очерет

Слайд № 12

Переказ тексту Про що шепотіли берізки Що вони шепочуть? Що? Сорока просто … . Вона крутилася на всі боки, … . І раптом помітила! У гіллі на вербі … . Ще тиждень тому … . Це, мабуть, … . Дуже воно … . І висить на …! Хто ж його змайстрував?

Слайд № 13

Закінчи речення: Я сьогодні на уроці читання вчився… Я дізнався цікаве про…

Слайд № 14

В оформленні презентації використано ресурси Інтернету.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Опрацювання тексту з Букваря "Про що шепотіли берізки"
 • Додано
  22.02.2018
 • Розділ
  Читання
 • Клас
  1 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  8142
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  2
 • Номер матеріала
  WD710092
 • Вподобань
  0
Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1400 грн
640 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №WD710092
За публікацію цієї методичної розробки Олива Галина Іванівна отримав(ла) свідоцтво №WD710092
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти