У дошкільному віці проблематично прищеплювати навички безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях внаслідок малого життєвого досвіду. Діти дошкільного віку виявляються абсолютно непідготовленими до відповідальності за власну і чужу життя. Можна навчити дитину правильно відповідати на питання по безпечній поведінці, як правильно діяти в певній ситуації, але маленький діти не мають здатність розпізнавати небезпеку в тій чи іншій ситуації і моментально діяти в ній. Відпрацювати з дітьми всі можливі ситуації, в які вони можуть потрапити, неможливо. Тому дуже важливо сформувати у дитини поняття «небезпека - безпека», що дозволяють йому самостійно визначати статус ситуації в різних сферах життя і діяти в ній.



















































