Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО і ЗЗСО за новим профстандартом
»
Взяти участь Всі події

Робота з дитячою книгою в НУШ: "Василь Сухомлинський “Камінь”

Літературне читання

Для кого: 3 Клас, 4 Клас

11.06.2021

196

20

0

Опис документу:
Дана презентація знайомить учнів з життям і творчістю народного вчителя, публіциста, письменника, поета Василя Сухомлинського, та його оповіданням "Камінь", допоможе вчителю у підготовки до уроку літературного читання.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Літературне читання Тема уроку : Робота з дитячою книгою. В.Сухомлинський “Камінь”.
Слайд № 1

Літературне читання Тема уроку : Робота з дитячою книгою. В.Сухомлинський “Камінь”.

ВасильСухомлинський (1918 – 1970) Великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише н...
Слайд № 2

ВасильСухомлинський (1918 – 1970) Великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

Павлиська школа У 1948 став директором Павлиської середньої школи і беззмінно працював протягом 23 років до кінця своїх днів. Вперше у ті роки у шк...
Слайд № 3

Павлиська школа У 1948 став директором Павлиської середньої школи і беззмінно працював протягом 23 років до кінця своїх днів. Вперше у ті роки у школі була обладнана дитяча кімната казки. При цьому кімната була незвичною не лише за інтер'єром, але й за змістом діяльності дітей у ній.

Поступово у процесі занять серед природи та у кімнаті казки накопичувався позитивній досвід дітей, на основі якого дітей спонукали до усною складан...
Слайд № 4

Поступово у процесі занять серед природи та у кімнаті казки накопичувався позитивній досвід дітей, на основі якого дітей спонукали до усною складання казок. Загалом ця робота у Павлиші продовжувалась до 7-го класу (старші школярі щорічно складали не менше двох казок). 

Казки школи під голубим небом
Слайд № 5

Казки школи під голубим небом

“Камінь” В.Сухомлинський
Слайд № 6

“Камінь” В.Сухомлинський

План Криниця у лузі. 2. Камінь на дні криниці. 3. Де все поділося?
Слайд № 7

План Криниця у лузі. 2. Камінь на дні криниці. 3. Де все поділося?

Тестування: У лузі, під гіллястим дубом була криниця. У криницю хлопчик кинув камінь. Чи пам’ятав він про свій вчинок? Кинутий камінь закрив джерел...
Слайд № 8

Тестування: У лузі, під гіллястим дубом була криниця. У криницю хлопчик кинув камінь. Чи пам’ятав він про свій вчинок? Кинутий камінь закрив джерело. Розквітли трава і дуб, які росли біля криниці. Залишився біля криниці соловейко, який мостив на дубі гніздо. Чи зрозумів дідусь, чому не стало ні лугу, ні дуба, ні соловейка?

Відповіді: Так Так Ні Так Ні Ні 7. Ні
Слайд № 9

Відповіді: Так Так Ні Так Ні Ні 7. Ні

Добре роби, добре буде й тобі. Народна мудрість
Слайд № 10

Добре роби, добре буде й тобі. Народна мудрість

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.