Слава Україні!Героям Слава!Разом ми сила і зможемо все.Тому у такий нелегкий час, ми повинні об'єднатися, як герої повісті"Захар Беркут" . І лише тоді ми здолаємо ворогів зовнішніх і внутрішніх.Нехай Бог береже всіх нас, сильних...незламних...вільних...найкращих....












