Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Матеріал:

РМ № 21. Письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення. 5 клас НУШ (матеріали до уроку)

26.04.2023
zip
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

РМ № 21. Письмовий докладний переказ тексту розповідного характеру з елементами роздуму, що містить однорідні члени речення

Мета уроку
: на основі здобутих знань про будову тексту формувати в учнів основні текстотворчі вміння: визначати тему та головну думку тексту, мікротеми тексту у процесі складання його плану, самостійно добирати і знаходити художні засоби, усно відтворювати вихідний текст-зразок, поєднуючи різні типи мовлення, та правильно, грамотно відтворювати почуте і прочитане; уточнювати й збагачувати словниковий запас учнів, розвивати логічне й образне мислення, пам’ять, увагу; виховувати повагу до традицій, символів та оберегів, стимулювати інтерес до історії рідного краю.
За підручником Українська мова. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти. • Автор: О.П.Глазова • Видавництво: "Освіта" • Рік видання: 2022

Робота з підручником. Робота в зошиті

Вправа 465 (с. 219) Прочитайте текст. Визначте його тему та основну думку. Доберіть заголовок. Складіть план тексту. Запишіть на чернетці ключові слова. За планом ЗРОБІТЬ докладний переказ.

У матеріалі є СТОРІНКА на початку уроку і СТОРІНКА на кінець заняття, документ у форматі Word, де вчитель може зробити свої правки або внести додаткову інформацію.
ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ТУТ Є ТЕКСТ ТВОРУ в документІ у форматі Word, два варіанти планів, тема, основна думка, ключові слова.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

zip
97 урок НУШ мова переказ – поч.zip
28,8 Кб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Рекомендуємо