: Напередодні Нового року по всій Україні дзвеніли колядки та щедрівки. А в ніч перед Різдвом, діти і молодь, вбравшись у вивернуті навиворіт кожухи,натягнувши маски, ходили з будинку в будинок, зупинялися під вікнами і славили господарів, бажали їм у піснях і віршах добра і благополуччя . Пісні ці називали колядками. Пора і нам покликати до себе колядку.



















