Рефлексуємо на останньому уроці української 

Колеги/колежанки, погодьтеся, що останній урок мови/літератури – це вже не про правила/читання й аналіз тексту. Це про те, що залишиться в серці учня/учениці після того, як вони загорнуть підручник до вересня.
Цьогоріч я пропоную відійти від стандартних запитань «Що вивчили?» і перетворити фінальну рефлексію на створення спільного «Альбому спогадів: сезон 2025/2026».
Тож до Вашої уваги аркуші, адаптовані до уроків мови/літератури.
Такі активності допомагають дітям відчути суб’єктність: вони не просто "прослухали курс", а "прожили" цей рік, здобули "суперсили" та стали кращими версіями себе.












