Коло вітань «Піднеси настрій»
Діти стоять у колі, взявшись за руки. Кожен по черзі розповідає про свій настрій, який він сьогодні, чому. Якщо у когось у групі настрій сумний, невеселий, всі діти «піднімають» настрій товаришеві за допомогою пози, жестів, міміки, лагідних слів, звуків, віршів чи пісень.












