Ранкова зустріч. День 4. Тиждень 15 "Подорожуємо в часі"

Опис документу:
Ранкова зустріч. День 4. Тиждень 15 "Подорожуємо в часі". Діти вітаються, утворюючи одну велику обіймашку. Подорожують у минуле, згадуючи дитячий садок. Цікава гра "Станьте в коло" - діти виконують певні завдання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Ранкова зустріч
Слайд № 1

Ранкова зустріч

Вітання Одна дитина обережно та ніжно обіймає другу. Третя обіймає пару, наступна всіх трьох. І так далі, поки не з’явиться одна велика обіймашка.
Слайд № 2

Вітання Одна дитина обережно та ніжно обіймає другу. Третя обіймає пару, наступна всіх трьох. І так далі, поки не з’явиться одна велика обіймашка.

Побажання Якщо себе людина поважає, То інших скривдити не зможе. Якщо у серці люті, зла не має, Тоді веде себе красиво й гоже. То ж до культури ти ...
Слайд № 3

Побажання Якщо себе людина поважає, То інших скривдити не зможе. Якщо у серці люті, зла не має, Тоді веде себе красиво й гоже. То ж до культури ти себе привчи. Учися гарно в колективі жити. Хай щось не так — ніколи не кричи, Не лайся і не бийся, вчись дружити. (Н. Красоткіна)

Подорож у минуле Пригадайте розпорядок дня в дитячому садочку. Як звали ваших вихователів? Ви любили спати вдень?
Слайд № 4

Подорож у минуле Пригадайте розпорядок дня в дитячому садочку. Як звали ваших вихователів? Ви любили спати вдень?

Гра «Станьте в коло» Всі, хто народився взимку – станьте в коло. Розкажіть ознаки зими (2-3 речення) Всі, хто народився весною – станьте в коло. Пр...
Слайд № 5

Гра «Станьте в коло» Всі, хто народився взимку – станьте в коло. Розкажіть ознаки зими (2-3 речення) Всі, хто народився весною – станьте в коло. Пригадайте веснянку, закличку. Всі, хто народився влітку – станьте в коло. Розкажіть про свій відпочинок (2-3 речення) Всі, хто народився восени – станьте в коло. Пригадайте святковий день -1 вересня і вірші про осінь, про школу.

Щоденні новини День__Число___Місяць____Рік____ Прогноз «Мобільного синоптика». Бесіда «Як змінилися ми за час шкільного життя?» Готуємося до новорі...
Слайд № 6

Щоденні новини День__Число___Місяць____Рік____ Прогноз «Мобільного синоптика». Бесіда «Як змінилися ми за час шкільного життя?» Готуємося до новорічних свят. Прогулянка до парку (лісу, озера).

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
8
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!