Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

Ранкова зустріч 1 клас "Птахи взимку"

НУШ

Для кого: 1 Клас

02.08.2020

267

12

0

Опис документу:
Нова українська школа. Ранкова зустріч 1 клас "Тема тижня "Зима". Метою зустрічі є ознайомити учнів з традиційними зимовими святами, спонукати до збереження родинних традицій святкування різдвяних свят; з природою у зимку; з тваринами та птахами, які зимують.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Ранкова зустріч «Птахи взимку»

І Привітання

Доброго ранку - сонце привітне!

Доброго ранку – небо привітне!

Доброго ранку – люди привітні!

Я вам бажаю, щоб посмішки квітли!

Гра « Комплімент» – діти передають один одному сніжинку і говорять комплімент.

ІІ Обмін інформацією

  1. Гра «Загадкова скринька»

Всередині лежить зернятко соняшника.

1. Скриньку не можна відкривати

2. Можна трусити і передавати один одному.

3. Кожен може поставити одне запитання.

Діти ставлять питання і передають один одному скриньку, поки не відгадають що в ній.

- А як пов’язане зернятко із нашою темою «Зимуючі птахи»?

- Що страшніше для птахів взимку: голод чи холод?

- Птахів взимку треба підгодовувати.

- Як це зробити?

ІІІ Щоденні новини

1. Прогноз синоптиків

2. Народний календар

3. Зимові прикмети

4. Знайомство з планом роботи на день

ІV Групове заняття

1. Інтерактивна гра «Асоціативний кущ» до слова – птахи.

3. Рубрика «Цікаві факти про зимуючих птахів»

Синички

Синичка – велика трудівниця. Готуватись до зимового голоду вона починає ще весною або влітку. І до зими ця маленька пташечка може назбирати і сховати до 15 кг насіння і зернят. Проте взимку не завжди їй вдається знайти схованку. Тому доводиться шукати їжу під снігом або харчуватися у годівничках.

Снігурі

Як це не дивно звучить, але чим більші морози, тим спокійнішими виглядають снігурі. Зазвичай вони літають невеликими зграйками до 10 осіб. У люті морози снігурі сидять нерухомо і лише час від часу «оживають», щоб з’їсти яку-небудь ягідку чи насіння. Особливо полюбляють снігурі ягоди горобини.

Горобчики

Хоча горобчики і невибагливі у виборі їжі, проте взимку ці маленькі сірі пташечки потребують допомоги людини. Харчуються горобчики насінням, зерном, хлібними крихтами. Тому варто їх підгодовувати.

Дятли

Цікаво спостерігати за зимівлею дятлів. Дятли можуть як відлітати у теплі краї, так і зимувати у рідних лісах. Зимують вони у дуплах, які самі й видовбують. Зазвичай дятли харчуються комахами, ягодами і насінням, але взимку їхній раціон значно звужується. Їх рятує насіння ялинових і соснових шишок. І попри невелику кількість їжі, дятли є дуже щедрими птахами і з легкістю можуть поділитися їжею з іншими пернатими.

Сойки

Ці красиві птахи теж завчасно готуються до зими. Раціон сойки дуже різномані-ний: комахи, ягоди, насіння, зерно, горіхи. Але взимку вони харчуються пере-важно жолудями. Ще восени сойки шукають жолуді і ховають у дуплах дерев, між корінням, під пеньками. Причому ховають лише відбірні жолуді, тому не-рідко весною вони проростають. Завдяки хорошій пам’яті ці птахи з легкістю знаходять свої схованки.

Зима – важка пора для птахів, тому варто їм допомогти перезимувати. Змай- струй годівничку і допоможи пташечкам пережити люті морози.

4. Гра «Відгадай чий голосок» - діти слухають запис голосів птахів і відгадують птаха.( https://www.youtube.com/watch?v=hzAhXWh_JoY)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.