Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Креативні методики читання, що мотивують та виховують
»
Взяти участь Всі події

Р. Л. Стівенсон «Острів скарбів». Джим Хокінс та його друзі

Зарубіжна література

Для кого: 6 Клас

12.08.2021

388

7

0

Опис документу:
Навчати учнів стежити за авторською думкою у творі; поглиблювати навички аналізу художнього образу, розвивати образне мислення, спостережливість; донести до дітей суть гуманістичних ідеалів письменника сприяти вихованню у школярів мужності, сміливості, порядності.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Четверте листопада Класна робота Р. Л. Стівенсон «Острів скарбів». Джим Хокінс та його друзі
Слайд № 1

Четверте листопада Класна робота Р. Л. Стівенсон «Острів скарбів». Джим Хокінс та його друзі

Закон людяності – ось мій закон. Фірдоусі
Слайд № 2

Закон людяності – ось мій закон. Фірдоусі

Вікторина «Упізнай героя» (усно) «Завів його я у кімнату і пам’ятаю, що цей витончений, вишукано одягнений молодий чоловік у білосніжній перуці, чо...
Слайд № 3

Вікторина «Упізнай героя» (усно) «Завів його я у кімнату і пам’ятаю, що цей витончений, вишукано одягнений молодий чоловік у білосніжній перуці, чорноокий, чудово вихований, вразив мене своєю несхожістю на сільських незграб, які відвідували наш трактир». 2) «Це був високий чоловік, більше 6 футів на зріст, гладкий, з повним суворим обличчям, що загрубіло й обвітрилося під час довгих мандрів. У нього були чорні рухливі брови, які свідчили, що їхній власник не злий, але пихатий і має запальний характер».

3) «Він прекрасний чоловік, але впертий, як чорт». 4) «Він був людиною похмурою. Все на кораблі дратувало його. Він розказав нам про причини свого ...
Слайд № 4

3) «Він прекрасний чоловік, але впертий, як чорт». 4) «Він був людиною похмурою. Все на кораблі дратувало його. Він розказав нам про причини свого невдоволення…». 5) «Мені до душі цей хлопчисько. Кращого за нього я не зустрічав. Він більше схожий на чоловіка, ніж такі щури, як ви».

Асоціативний кущ «Яким ви уявляєте Джима Хокінса?
Слайд № 5

Асоціативний кущ «Яким ви уявляєте Джима Хокінса?

Вправа «Літературне лото» (усно) (Поставити в літературному порядку віхи життя Джима Хокінса) 1.Укорчмі «Адмірала Бенбоу». 2.Нічна пригода. 3. Юнга...
Слайд № 6

Вправа «Літературне лото» (усно) (Поставити в літературному порядку віхи життя Джима Хокінса) 1.Укорчмі «Адмірала Бенбоу». 2.Нічна пригода. 3. Юнга на кораблі. 4.На острові. 5.Зустріч з Беном Ганом. 6.Необдумані вчинки. 7. У полоні.

Скласти та заповнити таблицю «Друзі Джима Хокінса» Ім’я Опис Риси вдачі
Слайд № 7

Скласти та заповнити таблицю «Друзі Джима Хокінса» Ім’я Опис Риси вдачі

Домашнє завдання Ст. 61 – 77. Дібрати цитати до характеристики Джима. * Творче завдання(за бажанням учня): скласти кросворд (за змістом твору Стіве...
Слайд № 8

Домашнє завдання Ст. 61 – 77. Дібрати цитати до характеристики Джима. * Творче завдання(за бажанням учня): скласти кросворд (за змістом твору Стівенсона)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.