Розробка презентації на тему : "Причинно-наслідкові зв'язки у природі" для учнів 6 класу
Десятки тисяч років тому люди почали розуміти, що деякі речі стають причиною інших подій, і якщо вплинути на причину, то зміниться й наслідок. Завдяки цьому відкриттю виникли організовані спільноти, міста, а також цивілізація, яка спирається на науку і технології.
Людина пізнає навколишній світ через запитання «Чому?»: «Чому іде дощ? Чому лід не тоне? Чому птахи відлітають у теплі краї?» тощо і потребує відповідей на них.






