" Прощавай садок дитячий !"

Опис документу:
Вихователі старшої групи проводжали діточок у дорослий світ. Вони дали настанови на майбутнє, адже вже незабаром їхні вихованці підуть в перший клас. Розділити радісне свято з маленькими випускниками і батьки ,які з неприхованою гордістю дивилися на чарівних хлопчиків та дівчат.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Прощавай садок дитячий !

Для багатьох дошкільнят настала хвилююча пора прощатися зі своїми дитячими садочками і зійти на чергову сходинку до дорослого життя. У НВК « ДНЗ – ЗОШ Iст.» також відбулося випускне свято.

Вихователі старшої групи проводжали діточок у дорослий світ.

Вони дали настанови на майбутнє, адже вже незабаром їхні вихованці підуть в перший клас.

Розділити радісне свято з маленькими випускниками і батьки ,які з неприхованою гордістю дивилися на чарівних хлопчиків та дівчат. На святі були присутні всі працівники закладу.

Майбутні першачки виступили з гарною програмою , яка передбачала перевтілення в різні образи. Красивий, святковий одяг, гарні зачіски та чудовий, зі смаком оформлений зал, милували очі всіх, хто був присутній на урочистостях. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, кожен вірш випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку , а чарівні звуки вальсу, під які закружляли дошкільнята, викликали шквал аплодисментів та позитивних емоцій у всіх присутніх.

Мали змогу висловити слова подяки і батьки майбутніх школяриків. Які нагадали дітям про те , що роки, проведені у дошкільному закладі, стали добрим стартом для навчання у школі, запорукою подальших успіхів на навчальній ниві. Батькам були вручені медалі батьківської слави за постійну, тісну співпрацю протягом усіх років. Директор Владімірова С.А.

вручила кожній дитині свідоцтва про закінчення дитячого садочка.

На завершення свята майбутні школярі отримали подарунки , які стануть їм у нагоді під час навчання у школі.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»