Поява останнім часом генераторів енергії, здатних добувати енергію нібито з “ефіру”, викликає масу питань. Наприклад, як це можливо і яка фізика цих процесів? Кажуть, що головну роль грає тут енергія вакууму.А, справді, чим заповнений простір в атомі між ядром і електронами? Нічим, порожнечею ?! Мовою науки це “ніщо” називають фізичним вакуумом. При розпаді атома вивільняється певна кількість енергії. Тоді яка енергія цього вакууму?
Прошу залишати вподобайки
























