Не знаю чи всі мої колеги мають проводити такі заняття, але раптом комусь буде в нагоді. Програма розроблена на 2 тижні і передбачає роботу з учнями 4 класу за програмою "Інтелект України". Цю програму я назвала маршруним листом. На початку кожного заняття проводжу п'ятихвилинку читання (добираю текст відповідно теми заняття)











