Програма "Основи народних промислів"-1

Опис документу:
Образотворчість

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Прогнозований результат і методи його діагностики

по закінченні реалізації курсу

Творчість – нескінченний процес творення. Дитячі твори – «самостійна» держава. Тому педагогові, інколи, досить лише запалити іскорку, щоб вона, під дією естетичних та емоційних чинників, яскраво спалахнула життєдайним вогнем уже в іншому місці і в інший час. Постійний інтерес до дитячої творчості – ось головний козир даного курсу. Завдання педагога – не рекомендувати вихованцям зобразити «те» чи «інше», прагнучи кількісного осягнення світу, що є далеко не кращим шляхом у мистецтві. Задача вчителя: зробити акцент на якість, учити дітей умінню творити один і той же предмет у різних техніках, в інших манерах, в іншому стилі, пропагувати дизайнерське вчення, нести в маси дизайнерську освіту, бо за нею – майбутнє.

Курс призначений для роботи з дітьми молодшого шкільного віку. Враховуючи це, вчитель мусить побудувати свою роботу в доступній для дитячого сприймання формі, одночасно стимулюючи незгасний інтерес; повести за собою в світ творчості й постійного незникаючого свята.

Програма буде успішно реалізована, за умови обов’язкового вивчення в процесі роботи особистості кожного учня, умов життя в сім’ї кожної дитини, що дасть можливість якісніше розвивати природні здібності юних митців.

Учителеві слід формувати доброзичливий психологічний клімат у дитячому колективі, підтримувати високодуховний стиль взаємостосунків між вихованцями. Все це можливе, завдяки співробітництву, регулярним колективним творчим роботам, заняттям на пленері, роботі в майстернях художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Методами діагностики прогнозованого результату можуть слугувати виставки, експозиції, різнорівневі конкурси творчих робіт, ярмарки художніх творів, демонстрації, майстер-класи, семінари тощо.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.