Проект "РОСЛИНИ-ХИЖАКИ". Інформація "Рослини-хижаки в Україні"

Опис документу:
Так багато назвичного в природі!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Інформаію підготувала

учень 4-А класу

Обманець Вікторія

під керівництвом

вчителя-методиста

Омельчук Н. М.

Практично всі комахоїдні рослини України є рідкісними видами її флори — адже це переважно мешканці боліт, заболочених лукводойм. Основними регіонами їх зростання в Україні є Полісся (Західне і Цент-ральне) та Карпати. У флорі України наявні 4 роди комахоїдних рослин -- росичка та альдрованда з родини росичкових, товстянка та пухирник із родини пухирникових.

До них належать 12 видів комахоїдних рослин: - товстянка звичайна, - товстянка альпійська, - товстянка двоколірна,  - пухирник звичайний, - пухирник малий, - пухирник середній, - пухирник Брема,  - пухирник південний,  - росичка круглолиста, - росичка середня або росичка проміжна, - росичка довголиста або росичка англійська, - альдрованда пухирчаста.

 В Україні трапляється також гібрид росички круглолистої з росичкою довголистою. В Україні майже всі види рослин-хижаків занесені до Чер-воної книги України. Нині не охороняються на державному рівні лише 2 види комахоїдних рослин - росичка круглолиста та пухирник звичайний.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
4
міс.
2
6
дн.
0
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!