Проект "ПТАХИ УКРАЇНИ. СОВА". Мета і задачі проекту

Опис документу:
Сучасне бурхливе життя інколи не дає можливості просто зупинитися. Побачити, наскільки дивовижний світ природи! Здається, знайома нам СОВА... А скільки загадок вона таїть!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Учнівський проект «Птахи України. Сова»

створений учнями 2-А класу БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 під керівництвом вчителя-методиста Омельчук Н. М.

2016

Учнівський проект «Птахи України. Сова»

Мета: - дізнатися про особливості життя сов; - зрозуміти значимість сов для людини; - з’ясувати, що символізує сова в різних країнах; - вияснити, як використовується образ сови в культурі; - розвивати здібності учнів при малюванні сови в різних техніках, виконанні поробок сови з різних матеріалів.

Завдання:
- досліджувати літературу та інтернет-ресурси з даної теми; - зібрати і вивчити інформацію про особливості життя сов; - знайти загальні відомості про сов; - розглянути деякі види сов;
- визначити відмінності сов від інших птахів;
- зрозуміти значимість сов для людини; - з’ясувати, яке значення має сова в різних країнах; - спостерігати за використанням зображення сов у побуті людини; - розвивати творчість і фантазію учнів при зображенні сов у дитячих малюнках, при виконанні поробок сов з використанням різних матеріалів.


Дослідивши літературу та інтернет-ресурси з даної теми, учні дізналися, що сова дуже незвичайний птах, який відрізняється від інших зовнішнім виглядом, нічним способом життя і більш розвиненими органами почуттів.
Крім зовнішніх відмінних ознак, сова ще й дуже таємничий птах, який в різних країнах символізується по-різному.
В одних країнах сова символі-зує смерть, смуток, холод, самотність. В інших мудрість. В Стародавній Русі сову вважали нечистим птахом, який пророкував біду. З часом погані прикмети пішли в минуле. В даний час ніхто не пов’язує сову зі смертю, су-мом, бідою. Зараз цей птах є емблемою мудрості, книжкової ерудиції. Мож-на припустити, що мудрість сови до нас прийшла з Давньої Греції, де вона була атрибутом богині Афіни.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
3
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!