Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Проект прототипу автономного зарядного пристрою

pptx

Я і Україна

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

12.11.2022

63

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Проект прототипу автономного зарядного пристрою розроблений та опублікований з метою збагачення інформаційної бази з конструювання та модернізації блоків живлення малої потужності у реаліях воєнного стану на території України.

Ідея проекту - поєднати альтернативні джерела живлення та елементи акумуляції енергії для ефективного використання прототипу і подальших розробок на його основі у екстримальних ситуаціях або віяльних відключеннях електроенергії.

Кошторис на створення прототипу не виходить за межі 350 грн станом на 12.11.2022 р. і неспинно йде робота по його здешевленню.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Нещодавно завантажили