ПРОЕКТ "НЕЗВИЧАЙНІ ЗВІРІ УКРАЇНИ. ЇЖАК". Матеріали "Їжак" (Несвітайло Вікторія)

Опис документу:
Пропоную вашій увазі матеріали колективного проекту "НЕЗВИЧАЙНІ ЗВІРІ УКРАЇНИ. ЇЖАК". Другокласники шукали цікаву інформацію про колючого звірка (реферати, повідомлення, презентації). Добирали вірші та загадки про незвичайну тваринку. На уроках української мови складади есе, вірші про їжачка. На уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва робили поробки з різних матеріалів, малювали різними матеріалами.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Їжак

Їжак — найбільший звірок з ряду комахоїдних, родини їжакових. Довжина його тіла — близько 30 см. Найголовніша особливість — міцний голчастий панцир замість волосяного покриву, який вкриває верхню частину тіла. Голова, горло і черево вкриті жорстким, грубим хутром. Голова витягнута, але не має рухомого хоботка, як у інших комахоїдних. У їжаків велика кількість гострих зубів, які майже не відрізняються один від одного. Забарвлення голок їжаків, на яких чергуються бурі та сірі смужки, добре поєднується з навколишнім середовищем

Їжаки — нічні тварини. Більшу частину дня вони сплять у будь-яких затишних місцях, вистелених сухим листям. Надвечір, після заходу сонця, покидають схованки і до самого ранку розшукують їжу.

Пізно восени, коли промерзає грунт і зменшується кількість кормів, їжаки, зарившись в опале листя і згорнувшись у неміцний клубок, впадають у справжню зимову сплячку аж до березня.

Загадка

Гостроносий і малий,

Сірий, тихий і незлий.

Вдень ховається. Вночі

Йде шукати

собі харчі.

Весь із тонких голочок.

Як він зветься?...

(Їжачок)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інноваційна методика творчо-пізнавальної діяльності особистості: «Rory’s Story Cubes» »
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.