Проект "МІЙ ДОМАШНІЙ УЛЮБЛЕНЕЦЬ". Презентація "Мій улюблений пауга Гоша"

Опис документу:
Майже в кожній родині є домашній улюбленець. Діти доглядають за кішками, собаками, папужками, хом'ячками. Учні спостерігають за тваринками, їх поведінкою, меню харчування, звичками, хараткторм.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Проект «Мій домашній улюбленець» учня 2-А класу БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Клецького Назара під керівництвом вчителя-методиста Омельчук Н. М.
Слайд № 1

Проект «Мій домашній улюбленець» учня 2-А класу БЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Клецького Назара під керівництвом вчителя-методиста Омельчук Н. М.

Твір «Папуга Гоша»
Слайд № 2

Твір «Папуга Гоша»

Папужка має блакитно-біле пір'ячко, ма-ленький, але міцний дзьобик, чорні очі, гост-рі та чіпкі лапки. Я мріяв про маленького папугу. Того року моя...
Слайд № 3

Папужка має блакитно-біле пір'ячко, ма-ленький, але міцний дзьобик, чорні очі, гост-рі та чіпкі лапки. Я мріяв про маленького папугу. Того року моя мрія здійснилася! На день народження моя родина подарувала хвилястого папугу. Я назвав його Гошею.

Для того, щоб пташка комфортно почува-лася у клітці, я збудував їй драбинки на різ-ній висоті. Папужці взимку необхідні вітаміни. У воду я крапаю 2...
Слайд № 4

Для того, щоб пташка комфортно почува-лася у клітці, я збудував їй драбинки на різ-ній висоті. Папужці взимку необхідні вітаміни. У воду я крапаю 2-3 крапельки лимонного соку, на-тираю на терці яблука, моркву, горіхи.

Якщо Гоша вилітає з клітки, стоїть невга-мовний щебет. Він може сісти на плече, пощи-пати за вушка, постукати в окуляри, нахабою зазирнути до рота,...
Слайд № 5

Якщо Гоша вилітає з клітки, стоїть невга-мовний щебет. Він може сісти на плече, пощи-пати за вушка, постукати в окуляри, нахабою зазирнути до рота, поцупити зі столу все бли-скуче. Гоша – дуже цікава пташка! Його любить вся моя родина.

Фотографії
Слайд № 6

Фотографії

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Цікаві факти про папуг
Слайд № 10

Цікаві факти про папуг

Папуги дають своїм пташенятам імена. Їх «вимо-ва» відрізняється особливим звучанням: цвірінь-канням. Найбільший дзьоб (довжиною до 10 см), має чор-...
Слайд № 11

Папуги дають своїм пташенятам імена. Їх «вимо-ва» відрізняється особливим звучанням: цвірінь-канням. Найбільший дзьоб (довжиною до 10 см), має чор-ний какаду. До речі, слово «какаду» в перекладі з малайської означає «кусачки». І не дивно. Таким дзьобом папуга може перекусити навіть палець.

В Австралії є школи, в яких папуг вчать говорити. Кумедний випадок стався в США. У будинок, де жив папуга, увірвалися грабіжники. Птах запам’я-тав ...
Слайд № 12

В Австралії є школи, в яких папуг вчать говорити. Кумедний випадок стався в США. У будинок, де жив папуга, увірвалися грабіжники. Птах запам’я-тав імена порушників закону і повторив їх у при-сутності поліції. Зловмисники були знайдені.

Поробка
Слайд № 13

Поробка

Слайд № 14

Малюнок
Слайд № 15

Малюнок

Слайд № 16

Слайд № 17

Слайд № 18

Слайд № 19

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!