і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Процвітання як стиль життя

Курс:«Google сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
800 грн
240 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №MR082765
За публікацію цієї методичної розробки Степанюк Наталія Анатоліївна отримав(ла) свідоцтво №MR082765
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Семінар-тренінг «Процвітання як стиль життя» Наталя Степанюк к.е.н., доцент Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Слайд № 2

Мета: ініціювати та підтримати позитивні зміни власного життя засобами свідомих стратегій, тактичних прийомів, відкритого пізнання. Методи: спаринг, квантування інформації; самопрограмування в резонансному супроводі. Модулі: Прикладна психологія процвітання. Фінансовий прорив у достаток.

Слайд № 3

Блок 1. Формулювання цілей ФІНАНСОВІ НАМІРИ Я МАЮ Я ХОЧУ ЯК ДОСЯГТИ?

Слайд № 4

1. Записати суму, яку хочемо мати в місяць. Вказати з якого місяця Ви хочете її мати.

Слайд № 5

2. Бізнес, покупки

Слайд № 6

3. Особисте

Слайд № 7

Блок 2. Напрямок дій

Слайд № 8

Блок 3. Фінансовий прорив

Слайд № 9

Самоорганізація – запорука вашого успіху Любу ситуацію, що ми сьогодні маємо ми створили собі в минулому, тому аналізуючи сьогоднішні проблеми ми можемо спрогнозувати наше майбуття.

Слайд № 10

1. Сила підсвідомих переконань Люди досягають не того, на що вони здатні. Вони досягають того, чого, на їхню думку, вони можуть досягти. Всі наші життєві обставини - відображення наших підсвідомих переконань. Люди, як правило, заробляють рівно стільки, скільки вони, на їх думку, можуть заробити.

Слайд № 11

Ми можемо змінити свої підсвідомі переконання за допомогою самонавіювання. Ми в змозі досягти всього, що наш розум може осягнути і в що він може повірити! Перемагає той, хто вірить, що він може перемогти!

Слайд № 12

2. Сила сильного бажання Нічого вартого ви не досягнете в своєму житті, якщо у вас немає всепоглинаючого бажання цього досягти. Сильне всепоглинаюче бажання у вас з'явиться тільки тоді, коли ви захочете зробити для цього все необхідне і піти на будь-які жертви (виключаючи почуття власної гідності, своє здоров'я та взаємовідносини).

Слайд № 13

3. Сила ясності намірів Ви можете мати в житті все, чого побажаєте, за умови, що ви точно знаєте, чого ви хочете і чому ви цього хочете. Ви повинні точно визначити свої цілі, причини, чому ви повинні досягти цих цілей, і час, коли ви повинні це зробити. Завжди формулюйте свої цілі у вигляді позитивних тверджень і в теперішньому часі. Запишіть свої цілі і перечитуйте їх тричі на день - вранці, вдень і ввечері. Подумки уявіть себе досягли цих цілей. Встановіть причини, за якими ви повинні досягти цих цілей. Пам'ятайте, багатство полягає не в накопиченні грошей або власності заради них самих, а в тій силі, яку вони дають вам для реалізації своїх намірів.

Слайд № 14

4. Сила продуманого плану дій Якщо ви хочете бути впевнені в досягненні своїх цілей, ви повинні розробити стратегію і скласти продуманий план дій. Завжди пам'ятайте золоте правило вирішення будь-якої проблеми - коли вам здається, що ви вичерпали всі можливості, пам'ятайте ... це не так.

Слайд № 15

Перш ніж погодитися на якусь роботу або почати якийсь бізнес, задайте собі три запитання: Чи принесе мені задоволення ця робота? Чи відповідає вона моїм здібностям? Чи наблизить вона мене до того, щоб зробити кар'єру, і до досягнення моїх фінансових цілей?

Слайд № 16

5. Сила спеціальних знань Знання є силою тільки тоді, коли вони організовані і розумно використовуються для досягнення конкретної мети згідно практичного плану дій.

Слайд № 17

6. Сила наполегливості Успіх зазвичай не приходить в результаті одного зусилля, це скоріше сума багатьох зусиль. Різниця між тими, хто домагається успіху, і тими, кому це не вдається, зазвичай полягає не в таланті, а в завзятості! Якщо ви будете діяти так, як діє каменотес, і завжди проявляти завзятість, якщо ви будете вчитися на тому досвіді, який дає вам кожна ваша спроба, ваші старання завжди увінчаються успіхом.

Слайд № 18

7.Сила контролю витрат Багатство визначається не тим, скільки грошей ви заробляєте, але тим, наскільки добре ви можете прожити на зароблені гроші. Всякий, чиї кошти обмежені, для забезпечення постійного доходу повинен контролювати свої витрати. Частину свого доходу ви повинні зберігати. Залишайте для вкладу десять відсотків доходу. Це буде початком створення багатства в майбутньому. Хай краще ваші гроші працюють на вас, ніж ви завжди будете працювати заради грошей.

Слайд № 19

8. Сила чесності "Яка користь людині, якщо він завоює весь світ, але при цьому втратить свою душу?" Наші справи, наші слова і навіть наші думки подібні бумерангу - вони завжди повертаються до нас назад. Намагатися створити багатство за допомогою обману і шахрайства - все одно що намагатися побудувати будинок на піску. Довго він там не простоїть.

Слайд № 20

Вибираючи спосіб дій в бізнесі або особистому житті, спочатку продумайте: Це законно? Це морально? Чи зможу я в результаті пишатися собою? Хотілося б мені, щоб про це дізналися мої близькі? Чи зможу я після цього поважати себе?

Слайд № 21

9. Сила віри Завжди "дій так, начебто", ти обов'язково досягнеш успіху. Ти повинен бути сміливим, ти повинен вірити і повинен діяти.

Слайд № 22

10. Сила благодійності Достатку в чому б то не було рідко вдається досягти без допомоги інших людей або не допомагаючи іншим людям. Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі. Будь-яка людина стає багатою, коли відчуває радість допомагаючи іншим.

Слайд № 23

Блок 4. Мій фінансовий потенціал 1. Визначити, що я найбільше люблю і що я найкраще знаю (рід діяльності) 2. Продумати як мати фінансову вигоду від моїх специфічних знань за рахунок мого підходу 3. Зрозуміти, що віра допоможе досягти успіху 4. Чітко розпланувати покрокове досягнення мети 5. Збалансувати доходи і витрати (облік і прогнозування) 6. Визначити свої накопичення (місяць, рік) 7. Написати свої плани на рік, п҅ять років.

Слайд № 24

Дякую за увагу!!!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
ініціювати та підтримати позитивні зміни власного життя засобами свідомих стратегій, тактичних прийомів, відкритого пізнання.
 • Додано
  22.02.2018
 • Розділ
  Економіка
 • Клас
  10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  7900
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  MR082765
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти