Наказ «Про підсумки проведення осінніх канікул» узагальнює результати канікулярного періоду, що тривав з 25.10.2025 року по 02.11.2025 року. Документ відзначає успішне проведення осінніх заходів , включаючи інструктажі з БЖД, ПДР та пожежної безпеки для учнів 1-9 класів , участь здобувачів освіти у тематичних екскурсіях , креативному дозвіллі (майстер-класи, тематичні заходи, фотоконкурси) , а також забезпечення системної роботи з підтримки навчального процесу через консультації з ключових предметів протягом 27-31 жовтня. На основі підсумків, наказ зобов'язує заступника директора з навчально-виховної роботи та класних керівників 1-9 класів вживати постійних заходів щодо перевірки інструктажів, оформлення документів та активного залучення учнів до гімназійних заходів і проведення додаткових онлайн-бесід з безпеки напередодні наступних канікул.