Заняття до тижня безпеки життєдіяльності дітей
середня група
Тема: «Про безпеку я дбаю, себе і оточуючих оберігаю».
Мета: Формувати вміння дітей дбати про своє здоров′я , закріпити правила, як вести себе під час карантину. Розвивати впевненість в собі, вміти самостійно приймати рішення, доводити свою думку. Виховувати допитливість, вміння дружно гратися в колективі.
















