Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

ПРЕЗЕНТАЦІЯ. Середньовічна поезія Сходу. Лі Бо та Ду Фу - найкращі поети епохи Тан.

Вміст матеріалу:

+Показати ще (18)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Шановні користувачі "Всеосвіти"!

Презентацію створено з метою забезпечення якості освіти та надання рівного доступу до неї усім здобувачам в умовах війни, дистанційного навчання, нестабільного інтернету та неможливості працювати офлайн чи в синхронному режимі. Нею можуть скористатися вчителі, учні та батьки, які підтримують своїх дітей у прагненні здобути якісну освіту попри всі виклики сьогодення в Україні.

В одній презентації вміщено 2 теми за програмою "Зарубіжна література 6-9 класи" 2022 р. Наказ МОН України від 03 серпня 2022 р. № 698) - "Особливості розвитку китайської лірики епохи Тан. Лі Бо. Основні теми й мотиви лірики митця. Вплив даосизму на його світогляд. Своєрідність пейзажів Лі Бо" та "Ду Фу. Зв'язок поезії з історичною реальністю. Вплив конфуціанства на світогляд Ду Фу. Національні образи, символи в ліриці митця. Образ ліричного героя, його сприйняття життя і природи, мрії, дума про батьківщину".

Містить відомості про найвеличнішу епоху в китайській культурі, відомості та цікаві факти про уславлений дует китайської поезії - Лі Бо та Ду Фу, тексти віршів, завдання на розвиток читацької компетентності, фонові музичні аудіофайли для занурення в атмосферу поезії.

Запрошую у цікаву подорож світом середньовічної літератури народів Сходу. Відкриваймо разом коштовну скарбницю китайської поезії!

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.