Бесіда для учнів 1-2 класів має на меті розширити уявлення дітей про бібліотеку. Ознайомити з правилами користування бібліотекою, викликати бажання стати активними читачами, виховувати у дітей почуття особистої відповідальності за книгу, навчити берегти і любити книги, а у разі необхідності відремонтувати її .












