ПаМ‘яТаєМо.🕯️
ЄдНаЄмОсь.🙏
ПеРеМоЖеМо🇺🇦
Кожна четверта субота листопада – День памʼяті жертв Голодомору…
Вшануймо запаленими у вікнах свічками памʼять мільйонів українських людей, яких сталінський режим винищував голодом лише за те, що вони просто любили країну синього неба і жовтих пшеничних ланів та хотіли спокійно жити і працювати на рідній землі.


























