Мета:допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховати людяність, працьовитість.
Щастя - це те, що неможливо приховати. Радість, сум, усмішки і сльози - так, але тільки не щастя, - адже воно відбивається в наших очах особливим, ні з чим незрівнянним світлом, мерехтить в них тисячею крихітних іскорок і прикрашає погляд. Щастя - це найвища ступінь задоволеності від життя. Воно всюди,тому варто лише трохи уважніше подивитися на оточуючих , щоб зрозуміти, в чому ж воно полягає - це саме «просте людське щастя».

































