В Україні під цілими горами сміття вмирає земля. На ній можна було б вирощувати хліб та сади, а підземні води забруднюються настільки, що жителі сіл черпають зі своїх колодязів не воду, а рідину, часто не придатну для пиття. Люди сьогодні стурбовані тим, що небезпечні речовини зі сміттєзвалища можуть потрапляти до ґрунтових вод, створюючи проблеми для майбутнього. Щоб планета не перетворилася на смітник, перше ,що ми може зробити кожен з нас – це почати сортувати сміття, намагатися зменшити його кількість .













































