Мити руки потрібно хоча б п’ять разів на день, але кількість залежить від сфери діяльності людини та її звичок. Робити це варто перед кожним прийомом їжі, перед та після походу в туалет, перед контактом з обличчям, після привітання за руку та після прогулянок. Це базові правила гігієни, які не залежать від того, введений у країні карантин чи ні. Якщо у людини є хвороби шкіри, треба зволожувати руки спеціальними засобами.




