Пропоную майстер-клас, у вигляді презентації, з виготовлення символу, квітки мака, до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, для ознайомлення та використання в роботі. Дана презентація може бути використана у роботі на заняттях з трудового навчання та предметі "Технології".

