Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Презентація "Володимир Рутківський. «Джури козака Швайки». («На козацьких островах»). Твір про волелюбних, сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях. Історична основа твору", 6 клас.

Вміст матеріалу: показано 5 з 20 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація "Володимир Рутківський.«Джури козака Швайки».(«На козацьких островах»).Твір про волелюбних, сміливих героїв, які вміють вистояти у складних ситуаціях. Історична основа твору.

Матеріал допоможе ознайомити учнів із життям і творчістю В. Рутківського, першою книжкою його трилогії; поглибити знання про минуле нашого народу; розвивати навички аналізу художнього твору, вміння коментувати описи природи, творчу уяву, пам'ять, культуру зв'язного мовлення; прищеплювати шанобливе ставлення до славного минулого України.


Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо