Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад, у 2008 році Міністерство енергетики США оголосило про мету виробляти 20% енергії країни за допомогою вітряних турбін. І це не дивно, адже зараз це одне з найбільш розвинених альтернативних джерел енергії. Багато людей встановлюють вітрогенератори.

















