Хочу висловити велику подяку своїй улюбленій вчительке- керівнику хорового колективу музичної школи № 2, міста Конотоп- КОЛЕСНИК ОЛЕНІ СЕРГІЇВНІ! Я вдячна за чуйне відношення та мудрі поради, настанови та турботу, за зусилля і допомогу, за великі напуття, за добрі слова та підтримку!











