В кінці навчального року доречно буде провести з дітьми урок-концерт, на якому можна згадати всі чудові пісні, що учні вивчили протягом року. Про тварин, про гномів, про школу. Це створить чудовий настрій та об'єднає дітей. Сприятиме вихованню у них дружніх стосунків у класі та любові до виконання музичних творів.











