Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Творчий кейс: ліплення для дітей дошкільного віку
»
Взяти участь Всі події

Презентація "Ціль 5. Гендерна рівність"

pptx

Громадянська освіта

Для кого: 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

19.11.2022

215

19

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (38)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація по 5 цілі "Гендерна рівність" відповідно до Стратегій сталого розвитку до 2030 року. Описано суть цілі, Індикатори і показники досягнення цілі, Прогрес в досягненні цілі. Конституція та закони України гарантують рівність чоловіків та жінок у всіх сферах життя, країна ратифікувала всі основні міжнародні договори з питань гендерної рівності та прав жінок, проте відсутні ефективні механізми дотримання цих зобов’язань. Тому для фактичної реалізації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків необхідно спрямувати зусилля на зміцнення інституційного механізму щодо забезпечення гендерної рівності та комплексного підходу до ліквідації організаційних бар’єрів для державного реагування на гендерну нерівність і дискримінацію.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.