Пропоную вікторину " Цікава фізіологія ". Можна використати до тижня біології в школі " або на уроці для урізноманітненння. Вікторини взагалі - це ігрова і розвиваюча форма діяльності, вона складається з коротких запитань і не вимагає аж таких розгорнутих відповідей. Може проводитися по - різному , але в усіх випадках вона активізує діяльність гравців, дає можливість перевірити біологічні знання.






























